Valentinovo u našoj školi

Autor: Administrator , 19. 2. 2015.

Povodom obilježavanja Valentinova:

PJESNIČKA VEČER PLAVI ČUPERAK

Učenici OŠ Jesenice povodom Valentinova održali su pjesnički večer.

Po nekoliko učenika, predstavnika svojih razreda, okupilo se u učionici hrvatskog jezika.

Nakon uvodnih taktova gitare našeg bivšeg učenika, poznatog gitariste Petra Čulića, koje smo slušali s CD-a, naši učenici od 5.-8. razreda krasnoslovili su svoje radove na temu ljubavi.

Osim pjesama i sastava imali su priliku uživati i u pjevanju o ljubavi na engleskom jeziku. Naši petaši otpjevali su You are my sunshine, a sedmaši I just called to say I love you.

Ugodno druženje uz ljubavne stihove tako se u OŠ Jesenice pretvara u tradiciju koja traje već petu godinu zaredom, a dok je ovoliko lirskih osjećaja kod naših učenika, bit će ih zasigurno još mnogo!

Ali to nije sve: kao i prethodnih godina očekuje se zbirka pjesničkih radova pod naslovom Plavi čuparak!

Matej Uzinić i Šime Kalac 8c

U nastavku pročitajte kako je bilo na recitiranju pjesama povodom Valentinova, te pogledajte slike s događaja.

"Bilo je dobro, puno lijepih pjesama i puno dobrih pjesnika. Sve u svemu dobro. Odlično!" - Marija

"Dosta lijepih pjesama i sastava." - Stela

"Puno lijepih i osjećajnih pjesama, neki su imali tremu pa su bili pretihi." - Ana

"Lijepo je bilo što je pozornica bila ispod lijepog panoa Valentinovo." - Matej