UZ „Lavanda i ruzmarin“ OŠ Jesenice predstavila se na 29. županijskoj smotri učeničkih zadruga

Autor: External , 31. 5. 2017.

5. svibnja 2017., u prodajnom centru City Center One u Splitu, održala se 29. Smotra učeničkih zadruga Splitsko - dalmatinske županije.

Na Smotri je sudjelovalo 37 učeničkih zadruga. Naša školska zadruga  zauzela je šesnaesto mjesto. Odabrana tema bila je maslina, a rad se većim djelom temeljio na obradi drva masline. Roditelji: Anka Lozić,  Duška Banovići Katja Matijek bili su velika podrška mladim zadrugarima: Dori Kalebić, Mileni Banović i Luciji Mladin. U popodnevnim satima ovu postavu zadrugara zamijenile su: Anđela Miljak i Nera Bajamić. Glavni proizvod bio je igrica križić kružić. Uz proizvode od drva predstavljen je i čaj od masline. Našao  se tu još i  stalak za olovke, okvir za slike, drvena kutijica s magnetom i ukrasni zidni sat.Ravnatelj je također posjetio ovu izložbu.

Naš glavni proizvod  igrica kružić križić

Naš logo izrađen uz pomoć vrijednih ruku mame Anke

Sat od ispilanih dijelova maslinovih  grančica

Svijećnjaci, drvene kutije, okviri sa rukotvorinama od maslinovih grančica i lisšća uz ručno iskukičani cvjetić